Pozice: Kuchař/ka

Pracovní poměr: Práce na plný úvazek

Vzdělání: Vyučen v oboru, min 5 let praxe

Benefity: Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti

Do rozvíjejícího se konceptu pivovarské restaurace hledáme kuchaře. Nabízíme práci v prostředí nově zrekonstruovaného objektu v samém centru Prahy.

V současné době hledáme zkušeného, precizního a pracovitého kolegu, který dokáže pracovat samostatně a držet vysokou úroveň nabízených pokrmů.

Očekáváme schopnost vařit zcela samostatně a to stálé menu převážně zaměřené na českou kuchyni, ale i z aktuálních sezónních a regionálních potravin.

Nástup možný ihned
Práce v režimu krátký/dlouhý týden

Náplň práce:

Váš profil:

Nabízíme:

Zní to jako že si budeme rozumět?
Pošlete životopis na: benedict@pivo-klub.cz

Pozice: Kuchař/ka hotovkář

Místo pracoviště: Křižíkova 17, Praha 8 nebo Ječná 15, Praha 2

Pracovní poměr: Práce na plný úvazek

Vzdělání: Vyučen v oboru, min 5 let praxe

Benefity: Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti

V současné době hledáme zkušeného, precizního a pracovitého kolegu, který dokáže pracovat samostatně a držet vysokou úroveň nabízených pokrmů a to primárně obědových

Očekáváme schopnost vařit zcela samostatně a to zejména hotovky na obědové menu převážně zaměřené na českou kuchyni, ale i z aktuálních sezónních a regionálních potravin.

Nástup možný ihned
Pracovní doba od pondělí do pátku 7:00-15:30

Náplň práce:

Váš profil:

Nabízíme:

Zní to jako že si budeme rozumět?
Pošlete životopis na: benedict@pivo-klub.cz